Infolinia szpitala
32 605 35 55

Szpital Kolejowy w Katowicach

Realizowane projekty

Zakres projektu obejmuje wdrożenie e-usług wraz z zakupem sprzętu niezbędnego do jego wdrożenia. Projekt współfinasowany jest ze środków Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.

 

 

Celem głównym projektu jest wzrost ilości i jakości e-usług publicznych w obszarze zdrowia oferowanych przez Okręgowy Szpital Kolejowy w Katowicach. Efektem realizacji projektu będzie wdrożenie e-usług skierowanych do pacjentów oraz innych jednostek medycznych. Istotnym elementem projektu będzie wdrożenie e-usług skierowanych do pacjentów w zakresie telemedycyny. Wdrożone w wyniku realizacji projektu cechować będzie mobilność oraz wielojęzyczność. Projekt pozwoli na:

  • Wzrost wykorzystania e-usług publicznych w obszarze zdrowia przez społeczeństwo co pozwoli zbliżyć się do wartości wskaźnika na poziomie średniej UE,
  • Ułatwienie dostępu do dokumentacji medycznej pacjenta, poprawa obiegu dokumentacji i informacji,
  • Poprawę zdrowia ludności województwa śląskiego,
  • Wzrost jakości usług publicznych w obszarze zdrowia.

Projekt zakończy się 20.12.2023 roku.

INFORMACJE O PROJEKCIE Nazwa projektu: Wzrost dostępności e- usług w obszarze zdrowia świadczonych przez Okręgowy Szpital Kolejowy w Katowicach Główny Beneficjent projektu: Okręgowy Szpital Kolejowy w Katowicach – S.P.Z.O.Z Wartość projektu: 1376 195,84 zł Kwota dofinansowania: 1169 766,47 zł Projekt realizowany przez Okręgowy Szpital Kolejowy w Katowicach w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020 Oś priorytetowa: II Cyfrowe Śląskie dla działania : 2.1 Wsparcie rozwoju cyfrowych usług publicznych Cel projektu: Wdrożenie e- usług wraz z zakupem sprzętu niezbędnego do jego wdrożenia. Nastąpi wzrost ilości i jakości e-usług publicznych w obszarze zdrowia oferowanych przez Okręgowy Szpital Kolejowy w Katowicach. Okres realizacji projektu od 30.09.2023 r. do 20.12.2023 r. Szczegółowe informacje na temat realizowanego projektu można uzyskać w siedzibie Okręgowego Szpitala Kolejowego w Katowicach ul. Panewnicka 65, pietro IV pok. 423 (czynne od poniedziałku do piątku) lub pod numerem telefonu 326053500.

 

 

ZAŁĄCZNIKI


Dodano: 5 wrzesień 2023
Opublikował: Jacek Szalecki