Infolinia szpitala
32 605 35 55

Szpital Kolejowy w Katowicach

Rejestracja elektroniczna

Informujemy, że Okręgowy Szpital Kolejowy w Katowicach rozpoczął prace zmierzające do wdrożenia systemu e-rejestracji dla Pacjentów naszego szpitala. O zakończeniu procesu poinformujemy Państwa na stronie internetowej, profilu społecznościowego na portalu Facebook a także poprzez wiadomość e-mail, jeśli zdecydują się Państwo zapisać do naszego szpitalnego newslettera, do czego serdecznie zachęcamy!

Aktualnie do dyspozycji naszych Pacjentów oddajemy infolinię naszego szpitala. Prosimy o korzystanie z poniższych numerów wyłącznie w zakresie dotyczącym rejestracji pacjenta. Do państwa dyspozycji pozostaje również adres e-mail. W przypadku przeglądania strony na smartfonie, kliknięcie w numer telefonu inicjuje wpisanie go na ekran połączenia.

Chcesz być na bieżąco?
Dodaj swój e-mail do newslettera Okręgowego Szpitala Kolejowego w Katowicach

Adres e-mail:


Aktualnie do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy infolinię naszego szpitala. Prosimy o korzystanie  wyłącznie w zakresie dotyczącym rejestracji pacjenta. Do państwa dyspozycji pozostaje również adres e-mail. W przypadku przeglądania strony na smartfonie, kliknięcie w numer telefonu inicjuje wpisanie go na ekran połączenia.