Infolinia szpitala
32 605 35 55

Szpital Kolejowy w Katowicach

Informacje i aktualności
Diamentowy Czepek dla pielęgniarek Okręgowego Szpitala Kolejowego
14-09-2023
Trzy pielęgniarki z Okręgowego Szpitala Kolejowego w Katowicach odebrały prestiżową statuetkę "Diamentowy Czepek" przyznawaną przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych!

To wyjątkowe wyróżnienie przyznawane jest za upowszechnianie zasad etyki zawodowej, wzorowe wykonywanie obowiązków oraz współdziałanie na rzecz integracji środowiska zawodowego.

Zofia Graban, Ewa Piotrowska i Wiesława Olejnik to pielęgniarki, które poprzez swoją codzienną pracę, oddanie i profesjonalizm zdobyły uznanie w środowisku medycznym. Wysoka jakość świadczonych usług oraz atmosfera przyjazna pacjentom to priorytety, które kierują pracą pielęgniarek.

Adam Trzebinczyk, dyrektor Okręgowego Szpitala Kolejowego w Katowicach, wyraził dumę z osiągnięcia swojego zespołu: "Nasze cele to wysoka jakość opieki medycznej i przyjazne środowisko pacjentów. Dlatego jesteśmy dumni, że ciężka praca pielęgniarek oraz dbałość o wysokie standardy zostały docenione przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych".

"Diamentowy Czepek" to nie tylko nagroda, ale także dowód na to, że praca pielęgniarek ma ogromne znaczenie dla pacjentów i jest doceniana przez całą branżę medyczną.